Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o. - Vysoušení vlhkého zdiva.

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - Hliníková a plastová okna Ostrava. Okna vhodné i do pasivních domů.

Klempířství Dambor - klempířské práce v Brně a okolí. Obraťte se s důvěrou na náš tým zkušených profesionálů.

Dokurzu.cz - velký výběr rekvalifikačních kurzů ve vašem kraji.

NESTSERVICE s.r.o. - stavíme monolitické betonové stropy po celé ČR.

Švec beton - unikátní designové betonové schodiště. Realizace po celé ČR.

TOKAREX spol. s r.o. - realizace anhydritové podlahy po celé ČR.

Komíny Plachý - nerezové komíny na míru konkrétním podmínkám.

UNITEL elektro, s.r.o. - zabezpečovací systémy Brno.

Kuchyně, kde se dobře daří

Kuchyňský nábytek je jedním z nejvíce používaných v domě. Skříňky jsou vystaveny změnám teplot i vlhkosti. Každodenní používání pracovní desky, tlumičů dorazu dvířek a dalších částí kuchyňské linky, nábytek zatěžuje. Když chceme novou kuchyni využívat často a dlouho, tak bychom si měli dát záležet na výběru kvalitních materiálů. Nová kuchyně je investicí na řadu let, proto musíme vybírat pečlivě.

Sektorová výroba, nebo kuchyně na míru?

Často si myslíme, že kuchyně na míru jsou dražší než klasické sektorové. Kuchyně na míru využije maximálně prostor, umožní nám nábytek sestavit podle našich představ a vybrat si design jaký nám bude nejbližší.

Na co si dát pozor?

Ať už se rozhodneme pro sektorovou kuchyni, nebo kuchyni na míru, tak bychom měli doma začít se zaměřením kuchyňského prostoru, vyznačením oken, dveří a jiných výklenků. Také si poznačte, kde máte odpady a elektřinu. Je dobré nechat si vypracovat nejdříve projekt a také odhad ceny za nábytek a spotřebiče. Některá studia nám zpracují návrh kuchyně zdarma.

Když máme zpracovaný návrh kuchyně a veškeré detaily naší vysněné kuchyně doladěny, věnujte pozornost smlouvě. Máme ve smlouvě uvedenou záruku na kuchyni? Musíme zaplatit celou cenu kuchyně ještě před dodáním, nebo můžeme část ceny hradit až po montáži? V dobrém kuchyňském studiu nebude problém si domluvit, že zaplatíme část ceny kuchyně až po převzetí díla. 

Fotografie