Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o. - Vysoušení vlhkého zdiva.

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - Hliníková a plastová okna Ostrava. Okna vhodné i do pasivních domů.

Klempířství Dambor - klempířské práce v Brně a okolí. Obraťte se s důvěrou na náš tým zkušených profesionálů.

Dokurzu.cz - velký výběr rekvalifikačních kurzů ve vašem kraji.

NESTSERVICE s.r.o. - stavíme monolitické betonové stropy po celé ČR.

Švec beton - unikátní designové betonové schodiště. Realizace po celé ČR.

TOKAREX spol. s r.o. - realizace anhydritové podlahy po celé ČR.

UNITEL elektro, s.r.o. - zabezpečovací systémy Brno.

Nábytek

Jak zazimovat zahradní nábytek?

Zima se blíží. To není jen hláška z oblíbeného seriálu, ale prostý fakt. Je tu podzim a zima se blíží. Takže je potřeba postarat se nejen o vaši zahrádku, ale připravit se na zazimování nábytku a dalšího letního vybavení.

Jak na funkční předsíň

Předsíň je prvním místem, které spatří oči hosta při každé návštěvě vašeho domova. Je to místo uvítání i pro vás při návratech domů. Co když je ale prostor stísněný a nemáte věci kam uložit?

Kuchyně, kde se dobře daří

Pořizování kuchyně přesně podle našich představ, může znamenat větší problém, než se zdá. Poradíme Vám jak vybrat, ale nepřebrat.

Vůně starých časů díky renovaci nábytku

Chcete renovovat byt a neutrácet peníze za nový nábytek? Dostali jste jako dárek starší truhlu nebo pěknou komodu a přemýšlíte, že se s její úpravou obrátíte na profesionální truhláře? Zkuste naplánovat rekonstrukci vlastními silami. Obrousit můžete také parkety v bytě nebo staré dveře. Vyberte si u nás vhodné brusivo a změňte styl Vašeho nábytku i celého interiéru.

Na co nezapomenout při plánování kuchyně?

Rozhodli jste se pro novou kuchyň, ale nevíte si rady s vybavením a uspořádáním? Kuchyň je místo, ve kterém trávíme mnoho času, zejména pokud je spojeno s jídelnou, zároveň se jedná o prostor, jehož vybavení je plně zatěžováno a vyžaduje praktické uspořádání, ve kterém se vždy rychle zorientujeme a vše potřebné rychle najdeme.