Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o. - Vysoušení vlhkého zdiva.

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - Hliníková a plastová okna Ostrava. Okna vhodné i do pasivních domů.

Klempířství Dambor - klempířské práce v Brně a okolí. Obraťte se s důvěrou na náš tým zkušených profesionálů.

Dokurzu.cz - velký výběr rekvalifikačních kurzů ve vašem kraji.

NESTSERVICE s.r.o. - stavíme monolitické betonové stropy po celé ČR.

Švec beton - unikátní designové betonové schodiště. Realizace po celé ČR.

TOKAREX spol. s r.o. - realizace anhydritové podlahy po celé ČR.

Komíny Plachý - nerezové komíny na míru konkrétním podmínkám.

UNITEL elektro, s.r.o. - zabezpečovací systémy Brno.

Vůně starých časů díky renovaci nábytku

Chcete renovovat byt a neutrácet peníze za nový nábytek? Dostali jste jako dárek starší truhlu nebo pěknou komodu a přemýšlíte, že se s její úpravou obrátíte na profesionální truhláře? Zkuste naplánovat rekonstrukci vlastními silami. Obrousit můžete také parkety v bytě nebo staré dveře. Vyberte si u nás vhodné brusivo a změňte styl Vašeho nábytku i celého interiéru.

V naší prodejně brusiva v Brně si k tomu najdete vhodný materiál, jestliže si nebudete jisti výběrem, naši odborníci Vám vyjdou vstříc a zodpoví Vaše dotazy. V nabídce máme brusné plátno i brusné papíry různé hrubosti a rozličných šířek.

Jestliže chalupaříte, a těšíte se na zimní večery při krbu, překvapte rodinu a zrenovujte obroušením posezení u krbu. Také starší schody a okna je možné takzvaně „obléct do nového hávu“. Pokud jste již zazimovali starší zahradní nábytek, využijte dlouhých zimních večerů na jeho zkrášlení.

Samotný proces rekonstrukce začnete odstraněním starého povrchového materiálu broušením dřeva ve směru vláken. Po úpravě následuje nanášení nátěru, mezi jednotlivými nátěry se provádí přebroušení. Každá renovace má svoje kouzlo, k závěrečné povrchové úpravě se používá vosk či olej. Restaurování starých kusů nábytku má nejen ekonomický, ale i ekologický přínos. V neposlední řadě strávíte doma pěkné chvíle třeba posezením na upravených starších židlích a budete pyšní na svůj výtvor.

V nabídce našeho obchodu s brusivy v Brně najdete pouze kvalitní brusné papíry a plátna, můžete si tak být jisti, že Vaše práce povede ke kýženému výsledku. Určitě také překvapíte své blízké, když se jim pochlubíte svojí restaurátorskou činností a přivedete tak staré kusy nábytku zpět k životu. 

Fotografie