Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o. - Vysoušení vlhkého zdiva.

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - Hliníková a plastová okna Ostrava. Okna vhodné i do pasivních domů.

Klempířství Dambor - klempířské práce v Brně a okolí. Obraťte se s důvěrou na náš tým zkušených profesionálů.

Dokurzu.cz - velký výběr rekvalifikačních kurzů ve vašem kraji.

NESTSERVICE s.r.o. - stavíme monolitické betonové stropy po celé ČR.

Švec beton - unikátní designové betonové schodiště. Realizace po celé ČR.

TOKAREX spol. s r.o. - realizace anhydritové podlahy po celé ČR.

Komíny Plachý - nerezové komíny na míru konkrétním podmínkám.

UNITEL elektro, s.r.o. - zabezpečovací systémy Brno.

Senior Park – moderní a bezpečné seniorské bydlení

Kdo se postará o mého domácího mazlíčka? V kolik budu muset chodit spát? A co můj oblíbený seriál v televizi? Právě tyhle otázky nedají spát nejednomu staršímu člověku, který rozhoduje o odchodu z domova do některého ze zařízení pro seniory.

Ne všude ale musí senioři měnit svůj dosavadní způsob života. Domov pro seniory Senior Park dává starším osobám možnost zachovat si to, na co byli celý život zvyklí a zároveň jim poskytuje bezpečný a moderní domov, který hledají.

Senior Park nedaleko Ostravy je dostupnou alternativou pro všechny seniory, kteří nechtějí využít služeb domova pro seniory a domova s pečovatelskou službou. Senior Park nabízí starším osobám možnost ubytování v samostatných bytech s bezbariérovým přístupem, díky čemuž mohou areál obývat také osoby se sníženou schopností pohybu či vozíčkáři.

Ve svých bytech mohou senioři bydlet i se svými domácími mazlíčky, což patří bezesporu mezi jednu z největších předností tamního života. V Senior Parku nejsou totiž obyvatelé vázáni na žádný pevný režim, který by jim určoval, kdy musí jít spát a kdy naopak vstávat. Vždy záleží pouze na jejich návycích a rozhodnutí.

Během dne mohou obyvatelé zůstat ve svých bytech, vyrazit na procházku či například navštívit atrium, které se nachází uprostřed stavby a je přístupné ze všech bytů. Kromě toho se mohou účastnit programu, který pro ně personál pravidelně připravuje. Aktivity jsou nejčastěji spojené s aktuálním ročním obdobím a dávají tak seniorům možnost zapojit se opět do aktivního způsobu života.

 

Fotografie