Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o. - Vysoušení vlhkého zdiva.

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - Hliníková a plastová okna Ostrava. Okna vhodné i do pasivních domů.

Klempířství Dambor - klempířské práce v Brně a okolí. Obraťte se s důvěrou na náš tým zkušených profesionálů.

Dokurzu.cz - velký výběr rekvalifikačních kurzů ve vašem kraji.

NESTSERVICE s.r.o. - stavíme monolitické betonové stropy po celé ČR.

Švec beton - unikátní designové betonové schodiště. Realizace po celé ČR.

TOKAREX spol. s r.o. - realizace anhydritové podlahy po celé ČR.

Komíny Plachý - nerezové komíny na míru konkrétním podmínkám.

UNITEL elektro, s.r.o. - zabezpečovací systémy Brno.

Zámečnické práce – pomoc nejen v krizových situacích

Možná se vám také někdy stalo, že jste si zabouchli klíče uvnitř. Nebo že se vám klíč dokonce zalomil v zámku a nemáte, jak se dostat domů. Nebo jsou vaše zámky již staré a potřebují výměnu. Se všemi těmito problémy vám zcela jistě pomůže zkušený zámečník.

Zámečnické práce zabírají široké spektrum činností. Patří mezi ně například právě výměna celých zámků nebo výroba klíčů. To se hodí zejména pokud potřebujete vyrobit duplikáty pro více osob, například klíče od domu pro odrostlé děti nebo od různých vstupů pro zaměstnance ve firmě. Dále sem patří výměna či montáž celých zámkových systémů. V případě, že zámek zlobí a potřebujete jej opravit, opět na pomoc povoláte zámečníka. Na trhu práce jsou rovněž zámečníci, kteří se zabývají nouzovým otevíráním zabouchnutých dveří, automobilů či trezorů. Takové situace se sice nestávají každý den, ale když nastanou, je dobré, aby člověk byl připraven.

Svěřte se do rukou odborníka

Na výrobou klíčů a zámečnické práce se specializuje pan Jan Hanák z Brna. Pokud nepotřebujete přímo vyměnit zámek, ale bezpečnost je pro vás důležitá, lze realizovat řešení v podobě přídavných zámků nebo jiných bezpečnostních prvků. Dalšími místy vašeho domu, která lze zabezpečit, jsou okna, na která lze namontovat okenní zámky. Pan Hanák se rovněž specializuje na nouzové otevírání dveří, aut, a trezorů. Je vám plně k dispozici sedm dní v týdnu, 24 hodin denně. V případě, že vás potkala nepříjemná situace jako je třeba zabouchnutí klíčů doma, v autě či zalomení klíčů, neváhejte zavolat na telefonní číslo, které naleznete na webových stránkách. Pokud se vám podobná situace zatím nestala, určitě se hodí mít ve svém diáři kontakt na zkušeného zámkaře, který vám může pomoci, až taková situace nastane a vy nebudete mít čas hledat vhodného a spolehlivého odborníka.

Fotografie