Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o. - Vysoušení vlhkého zdiva.

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - Hliníková a plastová okna Ostrava. Okna vhodné i do pasivních domů.

Klempířství Dambor - klempířské práce v Brně a okolí. Obraťte se s důvěrou na náš tým zkušených profesionálů.

Dokurzu.cz - velký výběr rekvalifikačních kurzů ve vašem kraji.

NESTSERVICE s.r.o. - stavíme monolitické betonové stropy po celé ČR.

Švec beton - unikátní designové betonové schodiště. Realizace po celé ČR.

TOKAREX spol. s r.o. - realizace anhydritové podlahy po celé ČR.

Komíny Plachý - nerezové komíny na míru konkrétním podmínkám.

UNITEL elektro, s.r.o. - zabezpečovací systémy Brno.

Aplikace betonové stěrky na stávající obklad nebo dlažbu

Betonová stěrka je velmi oblíbeným materiálem pro vnitřní i venkovní výzdobu. Jedná se o směs cementu a jemného písku, která je nalepena na stávající obklad nebo dlažbu. Aplikace betonové stěrky je relativně snadná a levná. Je to skvělý způsob, jak změnit vzhled domu nebo obchodu bez nutnosti zásahu do stávajícího uspořádání.

Jednoduchá aplikace

Aplikace betonové stěrky na stávající obklad nebo dlažbu je velmi jednoduchá. Nejdříve je nutné odstranit všechen starý obklad a dlažbu. Poté je nutné povrch očistit, aby byl připraven pro aplikaci betonové stěrky. Následně se na povrch nanese směs cementu a jemného písku. Až směs uschne, vyleští se. Jako poslední krok se nanáší vrstva voskového nátěru, aby byl výsledek dokonale hladký.

Změňte vzhled vašeho interiéru. Betonová stěrka může být hotová během několika dní. Je odolná vůči poškození a zajišťuje dlouhodobou životnost. Pokud hledáte způsob, jak změnit vzhled vašeho domu nebo obchodu, aplikace betonové stěrky je skvělou volbou.

MicroBond: jde to i bez bourání

Betonovou stěrku MicroBond je možné aplikovat také na stávající obklady nebo dlažbu. Nemusíte proto řešit kompletní demolici povrchu. Jednou z podmínek však je soudržnost dlažby s podkladem. Puklinky je možné před aplikací vyspravit.

Postupů pro aplikaci unikátní betonové stěrky MicroBond je hned několik. MicroBond je možné aplikovat do perlinky, dále aplikovat bez perlinky s přetmelením spár, případně aplikovat na adhezní můstek.

Chcete se o betonové stěrce MicroBond dozvědět více, nebo ji přímo aplikovat například ve vaší koupelně? Spojte se se specialisty na řemeslné práce, běžte na www.prokadesign.cz

Fotografie