Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o. - Vysoušení vlhkého zdiva.

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - Hliníková a plastová okna Ostrava. Okna vhodné i do pasivních domů.

Klempířství Dambor - klempířské práce v Brně a okolí. Obraťte se s důvěrou na náš tým zkušených profesionálů.

Dokurzu.cz - velký výběr rekvalifikačních kurzů ve vašem kraji.

NESTSERVICE s.r.o. - stavíme monolitické betonové stropy po celé ČR.

Švec beton - unikátní designové betonové schodiště. Realizace po celé ČR.

TOKAREX spol. s r.o. - realizace anhydritové podlahy po celé ČR.

Komíny Plachý - nerezové komíny na míru konkrétním podmínkám.

UNITEL elektro, s.r.o. - zabezpečovací systémy Brno.

Demolice nemovitostí

Většina z nás touží po vlastním bydlení. Se zvyšujícím se počtem lidí se ovšem prázdná parcela na pěkném místě blízko centra města stává nedostižným snem. Ještě tak domeček nebo byteček po babičce, ale i babičky, po kterých by se dalo dědit, jsou nedostatkovým zbožím. Řešením je koupě neobyvatelné nemovitosti, její zbourání a postavení nové.

Bourání domu je ovšem pro práci svépomocí celkem náročným soustem. Vlastní bourací práce vyžadují těžkou techniku, zručnost a zkušenosti, aby nedošlo ke zbytečným škodám na zdraví či majetku. Bourací kladivo a jiné přístroje je možné si půjčit, ale větší službu udělají v rukou odborníka. Dalším krokem je vyřešení otázky Kam s ním? Tedy s odpadem, sutí, starými okny, střešní krytinou, cihlami, podlahou. Do popelnice ani nepatří, ani se tam nevejdou. Takže objednat kontejner, odvézt na skládku. A víte třeba, že ne na každé skládce uspějete s uložením některých druhů odpadů?

Stejné překážky čekají majitele bytů, kteří by rádi drobnou přestavbou změnili dispozice svého bydlení. Jedna vybouraná příčka v panelovém bytě udělá divy. Jenže toho prachu, málo prostoru k manévrování a věčné běhání po chodbách s kbelíky suti…

Naštěstí existují firmy, které nabízí kompletní řešení této situace. Parta řemeslníků vybourá, naloží do kontejneru, odveze, uklidí. Nestane se, že v zápalu práce zboří jinou příčku nebo navrtají funkční elektrické vedení. Mají techniku, se kterou je bourání snadné a rychlé. Shoz na suť, který vede přímo do kontejneru. Znají sběrná místa, která berou nebezpečné odpady jako například eternit. Realizace je kompletní, nemusíte shánět na jednotlivé práce různé firmy či živnostníky.

Hledejte firmu ve svém okolí, převoz této techniky na delší vzdálenosti nebývá jednoduchý a finanční náklady na cestu mohou vystoupat do značné výše. Proto se obraťte na odborníky z vašeho regionu, kteří čas ušetřený cestováním mohou investovat do plnění vašich představ.

Fotografie