Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o. - Vysoušení vlhkého zdiva.

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - Hliníková a plastová okna Ostrava. Okna vhodné i do pasivních domů.

Klempířství Dambor - klempířské práce v Brně a okolí. Obraťte se s důvěrou na náš tým zkušených profesionálů.

Dokurzu.cz - velký výběr rekvalifikačních kurzů ve vašem kraji.

NESTSERVICE s.r.o. - stavíme monolitické betonové stropy po celé ČR.

Švec beton - unikátní designové betonové schodiště. Realizace po celé ČR.

TOKAREX spol. s r.o. - realizace anhydritové podlahy po celé ČR.

Komíny Plachý - nerezové komíny na míru konkrétním podmínkám.

UNITEL elektro, s.r.o. - zabezpečovací systémy Brno.

Stavba rodinného domu na klíč ušetří čas

Zárukou rychlého a kvalitního bydlení je dnes pro mnohé rodiny výběr novostavby na klíč. Pokud osloví stavební firmu, která se specializuje na stavby na klíč, získají zároveň jistotu kvalitní práce a dočkají se spokojeného bydlení v novém domově v rekordním čase.

Jestliže zvažujete také stavbu rodinného domu na klíč, můžete si vybrat mezi typovým a individuálním domem. Veškeré Vaše plány a představy o Vašem novém domově sdělíte projektantům stavební firmy a ti se vynasnaží, aby dům dovedli k dokonalosti. Jakmile projekt a plán výstavby odsouhlasíte, stavební firma jej nechá schválit na stavebním úřadě a můžete začít stavět. Jestliže potřebujete dořešit finance na stavbu, zaměstnanci stavební firmy Vám pomohou i s vyřízením hypotéky.

Někteří zájemci o dům si vyberou pouze výstavbu hrubé stavby od dodavatelů a doplňkové práce si zařizují posléze sami. Hrubá stavba obsahuje veškeré zemní práce a položení základové desky. Dále se postaví stěny, stropy, podlahy a střecha. Naopak ve variantě k nastěhování zařídí firma také veškeré omítky, obklady, okna, rozvody vody a elektřiny, provede sádrokartonářské práce, vymaluje, položí podlahy, nainstaluje vytápění a interiérové dveře. I s designem interiérových prací Vám poradí odborníci ze stavební firmy, zohlední Váš vlastní vkus i momentální trendy v bydlení.

Pokud plánujete stavbu RD na klíč v Brně, oslovte s důvěrou naši firmu. Zaručujeme Vám dodržení veškerých technologických postupů a lhůt nutných k plné funkčnosti stavby. Zároveň dodržíme smluvní podmínky a záruky, které si s Vámi ujednáme. V našich možnostech je také výstavba doplňků domů, od garáže, či přístřešku pro auta, přes dlažbu na pozemku, veškerého oplocení či zhotovení pergoly. Vaše rodina se může po skončení prací rovnou nastěhovat do Vašeho vysněného domova a začít jej plně využívat.

Fotografie