Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o. - Vysoušení vlhkého zdiva.

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - Hliníková a plastová okna Ostrava. Okna vhodné i do pasivních domů.

Klempířství Dambor - klempířské práce v Brně a okolí. Obraťte se s důvěrou na náš tým zkušených profesionálů.

Dokurzu.cz - velký výběr rekvalifikačních kurzů ve vašem kraji.

NESTSERVICE s.r.o. - stavíme monolitické betonové stropy po celé ČR.

Švec beton - unikátní designové betonové schodiště. Realizace po celé ČR.

TOKAREX spol. s r.o. - realizace anhydritové podlahy po celé ČR.

Komíny Plachý - nerezové komíny na míru konkrétním podmínkám.

UNITEL elektro, s.r.o. - zabezpečovací systémy Brno.

Výhody rekonstrukce bytového jádra

Důvodů pro rekonstrukci bytového jádra může být mnoho. Pravdou je, že tato úprava vždy posune byt na vyšší úroveň. Nejen, že automaticky stoupne cena bytu, takže i z hlediska dlouhodobé investice je rekonstrukce bytového jádra výhodná, ale jednoduše obyvatelé bytu se v takovémto obydlí budou cítit mnohem lépe. Existuje mnoho dalších výhod rekonstrukce bytového jádra. Moderní bytové jádro prosvětlí domov, zútulní jej a v neposlední řadě jde o také o zhodnocení peněz.

Jestliže jste si už ale o rekonstrukci bytového jádra něco zjišťovali, jistě jste došli k tomu, že je to úkol nadmíru náročný. A to, ať už jde o nepohodlí pro obyvatele, kteří pravděpodobně na dobu rekonstrukce budou muset byt opustit, tak i z hlediska provedení prací. Aby vše fungovalo tak, jak má a jednotlivé pracovní úkony co nejefektivněji navazovaly na sebe, je výhodné celou rekonstrukci přenechat do rukou firmě, která ji provede na míru a podle vašich přání.

Možná jste se přistěhovali do nového bytu, který ještě zrekonstruované bytové jádro nemá, anebo chcete tuto stavební úpravu provést v bytě, kde již bydlíte. Ať tak či tak, je důležité najít odborníky, kteří práci provedou pečlivě, profesionálně a s maximální kvalitou.

Pro potřeby rekonstrukce bude potřeba vyhledat pomoc instalatéra, elektrikáře či zedníka. Bude nutné provést topenářské práce, montáže sádrokartonu a malířské a natěračské práce. Pokud jste z Brna okolí, všechna tato profesní odvětví je schopna zajistit a spojit například firma Fronton – Plus spol. s.r.o.

Podle vašich přání a návrhů bude proveden grafický návrh rekonstrukce a probrána finanční stránka věci. Tyto služby jsou poskytovány bezplatně, takže se na základně nich můžete rozhodnout. Následně už se přejde k samotné rekonstrukci, kterou bude mít na starosti firma. Vy nebudete muset shánět jednotlivé odborníky, pouze vše proberete s konzultantem za firmu. Pro více informací o rekonstrukci bytového jádra navštivte stránky www.fronton.cz.

Fotografie