Články & návody

Firmy pro Vás

Garden TIME, s.r.o. - realizace zahrad Praha.

HW-PANTY, spol. s r.o. - Vysoušení vlhkého zdiva.

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - Hliníková a plastová okna Ostrava. Okna vhodné i do pasivních domů.

Klempířství Dambor - klempířské práce v Brně a okolí. Obraťte se s důvěrou na náš tým zkušených profesionálů.

Dokurzu.cz - velký výběr rekvalifikačních kurzů ve vašem kraji.

NESTSERVICE s.r.o. - stavíme monolitické betonové stropy po celé ČR.

Švec beton - unikátní designové betonové schodiště. Realizace po celé ČR.

TOKAREX spol. s r.o. - realizace anhydritové podlahy po celé ČR.

Komíny Plachý - nerezové komíny na míru konkrétním podmínkám.

UNITEL elektro, s.r.o. - zabezpečovací systémy Brno.

Sauberpro - čištění okapů, svodů a odtoků vody v Praze a okolí.

Výhody rekonstrukce bytového jádra

Důvodů pro rekonstrukci bytového jádra může být mnoho. Pravdou je, že tato úprava vždy posune byt na vyšší úroveň. Nejen, že automaticky stoupne cena bytu, takže i z hlediska dlouhodobé investice je rekonstrukce bytového jádra výhodná, ale jednoduše obyvatelé bytu se v takovémto obydlí budou cítit mnohem lépe. Existuje mnoho dalších výhod rekonstrukce bytového jádra. Moderní bytové jádro prosvětlí domov, zútulní jej a v neposlední řadě jde o také o zhodnocení peněz.

Jestliže jste si už ale o rekonstrukci bytového jádra něco zjišťovali, jistě jste došli k tomu, že je to úkol nadmíru náročný. A to, ať už jde o nepohodlí pro obyvatele, kteří pravděpodobně na dobu rekonstrukce budou muset byt opustit, tak i z hlediska provedení prací. Aby vše fungovalo tak, jak má a jednotlivé pracovní úkony co nejefektivněji navazovaly na sebe, je výhodné celou rekonstrukci přenechat do rukou firmě, která ji provede na míru a podle vašich přání.

Možná jste se přistěhovali do nového bytu, který ještě zrekonstruované bytové jádro nemá, anebo chcete tuto stavební úpravu provést v bytě, kde již bydlíte. Ať tak či tak, je důležité najít odborníky, kteří práci provedou pečlivě, profesionálně a s maximální kvalitou.

Pro potřeby rekonstrukce bude potřeba vyhledat pomoc instalatéra, elektrikáře či zedníka. Bude nutné provést topenářské práce, montáže sádrokartonu a malířské a natěračské práce. Pokud jste z Brna okolí, všechna tato profesní odvětví je schopna zajistit a spojit například firma Fronton – Plus spol. s.r.o.

Podle vašich přání a návrhů bude proveden grafický návrh rekonstrukce a probrána finanční stránka věci. Tyto služby jsou poskytovány bezplatně, takže se na základně nich můžete rozhodnout. Následně už se přejde k samotné rekonstrukci, kterou bude mít na starosti firma. Vy nebudete muset shánět jednotlivé odborníky, pouze vše proberete s konzultantem za firmu. Pro více informací o rekonstrukci bytového jádra navštivte stránky www.fronton.cz.

Fotografie