Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o. - Vysoušení vlhkého zdiva.

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - Hliníková a plastová okna Ostrava. Okna vhodné i do pasivních domů.

Klempířství Dambor - klempířské práce v Brně a okolí. Obraťte se s důvěrou na náš tým zkušených profesionálů.

Dokurzu.cz - velký výběr rekvalifikačních kurzů ve vašem kraji.

NESTSERVICE s.r.o. - stavíme monolitické betonové stropy po celé ČR.

Švec beton - unikátní designové betonové schodiště. Realizace po celé ČR.

TOKAREX spol. s r.o. - realizace anhydritové podlahy po celé ČR.

Komíny Plachý - nerezové komíny na míru konkrétním podmínkám.

UNITEL elektro, s.r.o. - zabezpečovací systémy Brno.

Betonové podlahy

Víte, jaký je jeden z nejpoužívanějších způsobů pro realizaci podlahy v rodinných a bytových domech? Správně tušíte, že jde o hlazený cementový potěr neboli betonovou podlahu. Důvod je prostý. Jedná se o rychlé, jednoduché a hlavně cenově dostupné řešení.

Hlazené cementové potěry

Za pouhý den připravíte strojně hlazený beton až ve 150 metrech čtverečních plochy. A přitom nemusíte spotřebovat ani velké množství vody. Dnes populární podlahové topení potřebuje speciální přípravu. Přestože přicházejí nové a nové technologie jako právě podlahové topení, cementový potěr je pro ně stále nejlepším řešením. Je tedy jedno, zda potřebujete betonovou podlahu v rodinném domě nebo například v administrativní budově. Výsledná suma je vždy o poznání nižší, než-li u jiných podlahových technologií.

Betonové podlahy Praha

Jsme KGBeton a přistupujeme k vaší podlaze ještě trochu jinak. Náš beton totiž uzavíráme finální krytinou nebo nátěrem. Neprovádíme známé CemFlow, kde je betonová vrstva litá a uzavřená. I proto nerealizujeme betonové podlahy v průmyslových objektech, ale především v administrativních částech průmyslových budov, kde není potřeba vysoká pevnost pro stroje. Jedná se o pochozí místnosti, kde maximální zatížení je do 400 Kg/m2.

TIP: Bourání nebo oprava?

U oprav betonových podlah doporučujeme vybourat minimálně vrstvu 4 centimetry. Následně doporučujeme lepení dlažby či položení dřevěné podlahy linolea a podobně. V případě zájmu o betonovou podlahu nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám poradíme s jakýmikoliv dotazy. Více informací najdete na kgbeton.cz.

Fotografie