Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o. - Vysoušení vlhkého zdiva.

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - Hliníková a plastová okna Ostrava. Okna vhodné i do pasivních domů.

Klempířství Dambor - klempířské práce v Brně a okolí. Obraťte se s důvěrou na náš tým zkušených profesionálů.

Dokurzu.cz - velký výběr rekvalifikačních kurzů ve vašem kraji.

NESTSERVICE s.r.o. - stavíme monolitické betonové stropy po celé ČR.

Švec beton - unikátní designové betonové schodiště. Realizace po celé ČR.

TOKAREX spol. s r.o. - realizace anhydritové podlahy po celé ČR.

UNITEL elektro, s.r.o. - zabezpečovací systémy Brno.

Hospodyně, uklízečka, au-pair. Kdo vám může ulehčit život?

Pomoc profesionála

Ne každý má na to, aby si přizval na pomoc profesionála. Když se nám něco doma rozbije, pozveme si opraváře, elektrikáře, instalatéra... zkrátka někoho, kdo dané problematice rozumí, problém opraví a my mu za jeho služby rádi zaplatíme. Ale málokoho napadne, že by si takto objednal třeba služby zahradníka. Nebo zahradního architekta. Nebo že by si domů pozval uklízečku či najal hospodyni. A důvod je obvykle velmi prostý – finance.

Investujte pro svůj klid

Život není jen o uklízení, vaření, sekání trávy a čištění bazénu. Všechny tyto úkony jsou velmi důležité a neobejdeme se bez nich, ale leckoho domácí nebo zahradní práce nebaví a dělá je z povinnosti a nerad. Proto, pokud na to máte, je výhodným řešením najmout si profesionála, který vám se vším pomůže. Dnes už nejde o nic neobvyklého a není to žádná „snobárna“. Pokud nemáte čas na svou domácnost a ta strádá, je pomoc hospodyně víc než vítaná. Jste oba zaměstnaní a nevíte, jak k práci dostatečně opečovávat ještě své děti? Najměte si au-pair neboli paní na hlídání. Nestíháte uklízet nebo vás to nebaví? Profesionální uklízeč(ka) to vyřeší.

Práce na zahradě

Totéž můžete udělat, i co se vaší zahrady týká. A je úplně jedno, jestli máte malou zahradu nebo obrovský pozemek. Zahradník může pravidelně sekat trávu a postarat se o plevel v záhonech. Ostříhá stromy, zastřihne keře, pomůže s jejich zazimováním a na jaře s obnovou zahrady.

Pokud nezvládáte péči o bazén a každou chvíli se v něm i přes veškeré vaše úsilí objevují řasy, je výhodné přizvat si na pomoc specialistu na bazény, který bazénu pravidelně dá přesně tu péči, kterou vyžaduje.

Máte příliš domácích zvířat? Najměte si pomocníka, který vám pomůže obstarat je – nebo to v případě vaší nepřítomnosti udělá za vás.

Žijte a užívejte si života

Pokud máte možnost zaplatit si někoho, kdo vám s vaší domácností pomůže, váš život se tím velmi změní. A to k lepšímu. Budete mít rázem víc volného času, méně starostí a doma se vám bude líbit mnohem víc – protože tam bude uklizeno, čisto, uvařeno. Děti budou spokojené, venku to konečně bude vypadat hezky. A váš život se tím promění a zkvalitní. Není totiž žádná ostuda požádat někoho o pomoc, pokud něco vy sami neumíte nebo na to zkrátka nemáte čas (třeba kvůli své vlastní práci). Od toho tu totiž profese jako uklízečka, au-pair či zahradník jsou. A většina z nich udělá, co vám na očích uvidí (tedy aspoň co se týká oblasti jejich práce).

Přečtěte si také Na rizikové kácení a ořez stromů si pozvěte odborníka nebo Jak uklízí koupelnu profík? Chytře…

Fotografie